نمایش سایدبار

روش های اتصال

برای اتصال به سرویس دیتابیس ابری Mysql می توانید به انتخاب خود یکی از روش های زیر را استفاده نمایید تا به راحتی دیتا های خود را مدیریت نمایید.

اتصال از طریق phpmyadmin

برای اتصال از طریق phpmyadmin کافیست در داشبورد سرویس از قسمت سرویس های جانبی، روی دکمه فعال کردن phpmyadmin کلیک نمایید. با کلیک کردن بر روی این دکمه سرویس جانبی phpmyadmin در کمتر از ۱ دقیقه آماده استفاده می شود و شما می توانید از آن استفاده نماید.

توجه: عمر سرویس های جانبی فقط یک ساعت می باشد و بعد از گذشت یک ساعت به صورت خودکار حذف می شوند.

توجه: برای امنیت بیشتر بر روی سرویس جانبی phpmyadmin نام کاربری و رمزعبور تعیین شده است. (مشخصات ورود در صفحه داشبورد، قسمت سرویس جانبی نمایش داده می شود.)

اتصال از طریق Adminer

برای اتصال از طریق adminer کافیست در داشبورد سرویس از قسمت سرویس های جانبی، روی دکمه فعال کردن Adminer کلیک نمایید. با کلیک کردن بر روی این دکمه سرویس جانبی Adminer در کمتر از ۱ دقیقه آماده استفاده می شود و شما می توانید از آن استفاده نماید.

توجه: عمر سرویس های جانبی فقط یک ساعت می باشد و بعد از گذشت یک ساعت به صورت خودکار حذف می شوند.

توجه: برای امنیت بیشتر بر روی سرویس جانبی Adminer نام کاربری و رمزعبور تعیین شده است. (مشخصات ورود در صفحه داشبورد، قسمت سرویس جانبی نمایش داده می شود.)

اتصال از طریق Mysql Workbench

برای اتصال از طریق نرم افزار Mysql Workbench کافیست مشخصات سرویس دیتابیس خود را در قسمت setup new Connection وارد نمایید و برای مطمئن شدن از صحت روی دکمه Test Connection کلیک نماید.

اتصال از طریق MySQL CLI

همواره شما می توانید از طریق ترمینال یا کنسول نیز با این سرویس ارتباط برقرار نماید. برای این کار ابتدا باید mysql-client را بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید و با استفاده از دستور زیر به دیتابیس ابری Mysql متصل شوید.

mysql -u DB_USER -p'DB_PASSWORD' --host DB_HOST --port DB_PORT