نمایش سایدبار

استقرار از طریق FTP

سرویس ابری چابکان امکان این را دارند که با استفاده از FTP ، برنامه خود را استقرار دهید. برای استفاده از سرویس FTP ابتدا باید از فعال بودن آن برای سرویس انتخابی اطمینان حال فرمایید.

اگر FTP برای سرویس انتخابی شما فعال باشد، شما می توانید از طریق داشبورد اصلی سرویس مشخصات FTP، مانند نام کاربری FTP و رمز عبور FTP را مشاهده کنید. اگر مشخصات FTP در صفحه داشبورد سرویس شما وجود نداشت به این معنی می باشد که سرویس شما از پروتکل FTP پشتیبانی نمی کند.

قدم اول: اتصال به FTP

برای اتصال به پروتکل FTP ابتدا باید یک نرم افزار بر روی سیستم عامل خود نصب بفرمایید تا بتوانید به FTP سرویس خود متصل شوید. یکی از نرم افزار های محبوب مدیریت FTP نرم افزار FileZilla می باشد که شما می توانید این نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب فرمایید.

بعد از نصب و راه اندازی FileZilla با استفاده از مشخصات FTP داده شده می توانید به سرویس خود متصل شوید.

قدم دوم: آماده سازی

اگر برای بار اول می خواهید پروژه تان را از طریق FTP استقرار دهید، ابتدا باید فایل های پروژه پیش فرض چابکان را به صورت کامل حذف نماید.

قدم سوم: اتمام دیپلوی

در نهایت بعد از بارگذاری و تغییرات در پروژه خود، برای کامل کردن دیپلوی نیاز است که یکبار سرویس خود را ریستارت نمایید تا چابکان به صورت خودکار پیکربندی پروژه شما را انجام دهد. (نصب پکیج ها، تغییر سطح های دسترسی و ….)