نمایش سایدبار

تنظیمات

سرویس های ساخته شده در پلتفرم ابری چابکان، بسته به سرویس ایجاد شده دارای تنظیمات مختلفی که کمک می کنند مدیریت سرویس خود را راحتر انجام دهید. (برای مثال در سرویس هایی که با زبان php ایجاد شده اند، تنظیمات برای تغییر نسخه php نمایش داده می شوند.)

دامنه پیشفرض

بعضی از سرویس های چابکان دارای دامنه پیشفرض هستند که به سرویس ایجاد شده متصل هستند و شما می توانید از طریق آن سرویس ایجاد شده را مشاهده بفرمایید. بعضی اوقات یا زمانی که دامنه شخصی خود را به سرویس متصل کردید، نیاز است که دامنه پیشفرض را غیرفعال کنید. برای این به راحتی می تواننید از تظیمات این کار را انجام دهید.

تنظیمات کیف پول

هر سرویس به یک کیف پول متصل می باشد و هزینه خود را به صورت ساعتی از آن کیف پول کسر می کند. در هر زمان که نیاز به تغییر کیف پول سرویس احساس کردید، می توانید کیف پول را از قسمت تنظیمات تغییر دهید.(برای مثال شاید بخواهید برای یک سرویس بوجه مشخصی تعیین کنید تا تمام اعتبار حساب کاربری شما را مصرف نکند)

متغیرهای محیطی (env)

متغیر های محیطی یا environment variables قابلیت های بسیاری را می توانند در اختیار سرویس شما قرار دهند که برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست مستندات متغیرهای محیطی (env) را مشاهده بفرمایید تا بیشتر آشنا شوید.